*

Při nákupu nad 2 500,- Kč sleva na poštovném 99,- Kč, při osobním převzetí sleva 99,- Kč z ceny zboží.

 

*

Osobní převzetí zboží je možné v Praze 5 (poštovné odpadá). Platba předem převodem na účet.

KONTAKTY

Hana Poršová
Grafická 1006/11
150 00 Praha 5
tel: +420 604 257 771
napište nám
 

   Kurzovní lístek

Ubytování Moravský Krumlov.

DOPRAVA ČR A SLOVENSKO

ČESKÁ REPUBLIKA

Zboží zasíláme na území České republiky prostřednictvím České pošty a Zásilkovny. Úhrada zboží je možná dobírkou - v hotovosti při převzetí zboží nebo převodem na účet prodávajícího - platba předem.

K ceně zboží je připočítáváno poštovné, balné neúčtujeme.

Ceny poštovného a přepravného:

Česká pošta:

-   doporučená zásilka (do 2 kg)                 99,- Kč

-   balík do ruky                                           120,- Kč

-   balík na poštu                                         105,- Kč

 

Zásilkovna:                                                    65,- Kč

 

Při platbě na dobírku je k ceně připočítán poplatek 60,- Kč u České pošty, u doporučeného balíčku 50,- Kč, poplatek 20,- Kč u Zásilkovny.

 

Při odběru zboží nad 2 500,- Kč je sleva na poštovném 99,- Kč, poštovné u Zásilkovny zdarma.

 

Při objednávce drobného zboží, které lze zaslat jako doporučené psaní (bublinková obálka), bude účtováno poštovné ve výši 55,- Kč ( s dobírkou 105,- Kč). Tato sazba se v objednávce nezobrazí, bude potvrzena dodatečně e-mailem po přijetí objednávky. Toto platí pro doporučené zásilky zaslané Českou poštou.

Prostřednictvím Zásilkovny je zboží dopraveno do jednoho z výdejních míst, které si vyberete ze seznamu při potvrzování objednávky. Pokud zvolíte způsob přepravy "Zásilkovna", rozbalí se seznam všech výdejních míst, ze kterého si vyberete to nejvhodnější pro vás. Jakmile je zásilka připravena k vyzvednutí, obdržíte informační e-mail nebo SMS.

 

SLOVENSKO

Ponúkame zasielanie tovaru z nášho e-shopu aj slovenským zákazníkom. Pre platbu za objednaný tovar je k dispozícii slovenský bankový účet, čo predstavuje aj nezanedbatelnú úsporu za poplatky - platíte len štandardné bankové poplatky v rámci Slovenska.

Pošta:

Poštovné je stanovené paušálne 250,- CZK (9,- EUR). Ak sa bude jednať o zásielku malých rozmerov - doporučená zásielka do 500 gr, bude stanovená znížená sadzba poštovného 160,- CZK (6,- EUR) - bude potvrdené dodatočne.

U objednávok nad 2 500,- CZK za tovar je stanovená sadzba poštovného 160,- CZK (6,- EUR).

Podmienkou je platba vopred na slovenský účet v eurách. Pri objednávke zvolte zpôsob platby "Slovensko - platba vopred".

Zásielkovňa:

Cena za prepravu je stanovena paušálne 98,- CZK pre zásielky do 5 kg. Je možná aj dobierka za poplatok 20,- CZK.

Ceny za tovar sú uváděné v CZK. Celková cena za objednaný tovar je prepočítavaná na eurá podľa kurzového lístku ČNB platného v deň prijatia objednávky.

Pred odoslaním platby vyčkajte na potvrdenie celkovej ceny za tovar v eurách vrátane poštovného. K úhrade Vás vyzveme ihneď, ak bude objednaný tovar na sklade.

 

 

 

Osobní odběr

Osobní odběr zboží je možný v Praze 5 - Smíchov, místo převzetí zboží bude upřesněno následně po objednávce a přijetí platby převodem na účet.