*

Při nákupu nad 2 500,- Kč sleva na poštovném 85,- Kč, při osobním převzetí sleva 85,- Kč z ceny zboží.

 

*

Osobní převzetí zboží je možné v Praze 5 (poštovné odpadá). Platba předem převodem na účet.

KONTAKTY

Hana Poršová
Grafická 1006/11
150 00 Praha 5
tel: +420 604 257 771
napište nám
 

   Kurzovní lístek

Ubytování Moravský Krumlov.

OBLEČKY NA PANENKY

Řadit podle 
Výrobce 

Pletený set svetřík s krátkými rukávky a čepice na panenku Nancy vysokou 43 cm, v tmavě červené barvě, zapínání na zádech na knoflíčky.
Cena 120,00 Kč

Červený svetřík a čepice


Pletený set svetřík s krátkými rukávky a baret na panenku Nancy vysokou 43 cm, jarní zelená barva, zapínání na zádech na knoflíčky.
Cena 120,00 Kč

Zelený svetřík a baret


Pletené šaty na panenku Nancy vysokou 43 cm, barva švestkově modrá v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené červenými knoflíčky, zapínání na zádech na knoflíčky v modré barvě. Šaty se hodí i pro panenku Isabella 46 cm vysokou.
Cena 110,00 Kč

Pletené šaty švestkově modré


Pletené šaty na panenku Nancy vysokou 43 cm, červená barva v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené knoflíčky ve tvaru kytičky, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella 46 cm vysokou.  
Cena 110,00 Kč

Pletené šaty červené


Pletené šaty na panenku Nancy vysokou 43 cm, žlutá barva v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené knoflíčky ve žluté barvě, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella 46 cm vysokou.  
Cena 110,00 Kč

Pletené šaty žluté


Pletené šaty na panenku Paola Reina vysokou 32 cm, oranžová barva v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené bílými knoflíčky, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella a Ming přibližně stejně vysoké.  
Cena 90,00 Kč

Pletené šaty oranžové


Pletený set šaty a baret na panenku Paola Reina vysokou 32 cm, nebeská modrá barva v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené bílými knoflíčky s flitrovými kamínky, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella a Ming přibližně stejně vysoké.  
Cena 140,00 Kč

Pletené šaty a baret modré


Pletený set šaty a baret na panenku Paola Reina vysokou 32 cm, bílá barva v kombinaci s černou, na přední straně zdobené knoflíčky ve tvaru kytičky, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella a Ming přibližně stejně vysoké.  
Cena 140,00 Kč

Pletené šaty a baret bílé


Pletený set šaty a baret na panenku Paola Reina vysokou 32 cm, červená barva v kombinaci s bílou, na přední straně zdobené knoflíčky ve tvaru kytičky, zapínání na zádech na knoflíčky. Šaty se hodí i pro panenku Isabella a Ming přibližně stejně vysoké.  
Cena 140,00 Kč

Pletené šaty a baret červené